| FAPPZ PEF TF FŽP FLD FTZ IVP | ŠZP ŠLP VS | KTV OIKT SIC KAM | @ | English

Fakulta životního prostředí

O fakultě Katedry a součásti Studium Věda a výzkum Mezinárodní vztahy Aktuality Home
Aktuality
Za obsah odpovídá:
prof. RNDr. Vladimír Bejček, CSc.
Obsah vytvořil:
Ing. Tomáš Kott
Publikováno:
25. 10. 2012
Vizualizace (b)

Aktuality

Všeobecné

Zaměstnanec roku 2012 vyhlášen - vítězka je z FŽPFakulta životního prostředí neváhala a nominovala Ing. Janu Novotnou, pracovnici oddělení vědy a výzkumu FŽP, do soutěže Zaměstnanec roku 2012 se zdravotním handicapem v kategorii otevřeného neboli běžného trhu práce.

Do finále postoupilo v kategorii volného trhu práce 20 nominovaných zaměstnanců. Slavnostní vyhlášení druhého ročníku soutěže spojené s předáním cen organizované Nadačním fondem pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) se uskutečnilo 23. října 2012 v Brožíkově sále na Staroměstské radnici v Praze za účasti finalistů i jejich zaměstnavatelů, tedy i pana děkana Skleničky.

Porota neměla lehký úkol vybrat vítěze či vítězku. Za velkého potlesku a upřímných ocenění, kterých se v průběhu večera zaslouženě dostalo všem přítomným finalistům, si vítěznou cenu v kategorii otevřeného trhu práce převzala Jana Novotná.

Nominace je velkým poděkováním vítězce nejen za její pracovní a osobní přístup.

Gratulujeme!


Informace o finalistech a obou vítězkách (paní Marie Strnadová převzala cenu v kategorii chráněného trhu práce) zde - http://kariera.ihned.cz/c1-58090950-vitezove-ceny-zamestnanec-roku-2012-si-prevzali-sva-oceneni-na-staromestske-radnici

 
page foot